A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Seat » Leon (2005-2012)

Leon 2.0 PD TDI 

Az ítélet értékelése
1,0(1 db)

You are God LEON!!

Szöveges ítélet

Nem sok tapasztalatom van még az autóról, csupán 400km van a hátam mögött, de az a pár km valami felemelő érzést nyújtott számomra. Az 1.6 után olyan mint a Fradi/1.6/ meg a Milan :) Szánalmas egy ember lehet aki le traktorozza/ totál kellemes hangja van!!/ ezt a típust, mert ami negatívumokat ír róla az már szánalmas! Ne írj semmit te pancser!! Csak tudnám, hogy akinek vmi nem jön be/ami marhaság szvsz/ azt miért ócsárolja? Szegénységi bizonyítvány:/ Szóval számomra maga a tökély ez az autó! Fogyasztásról még nem tudok írni, mert bejáratósról mit írnék. Hát ennyi km után amit a comp mutat az 6.0-6.7 között. Tempó olyan 90-140km/h között. A gyári mp3-as hifije nagyon istein szól! Röviden ennyit, majd egy jó pár km után írom az újabb tapasztalataim.

10000km után is minden rendben megy mint állat. Apróbb kis hibajelenségek felléptek, de kiküszöbölve. Fogyasztás telibe 6liter de ebben van 0-200km/h ;) Szerintem ilyen motortól nagyon király! Autópálya tempomat 130km/h 5.6liter. Szóval remek az autó, előzésnél nem kell aggódni, hogy beférek-e, 1800-tól MIG21 kaliber ;) Aki meg ezt az autót traktorozza az vegyen szamarat, mert az illik hozzá.

Hibalista

- Semmi

Ide hordtam szervizbe

Még 5000km első szervízig. De tuti Seat Brillhez viszem. Korrekt ügyes csapat, jól és gyorsan dolgoznak.

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2008
Kényelem (10) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 10000
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Seat Altea 1.6 Következő autója? Seat
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Seat Leon 2005 (2009)

További ítéletek (102 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)