A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Seat » Leon (1999-2005)

Leon 1,4 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

A legszebb Golf

Szöveges ítélet

3 éve vettük, azóta a család kedvence.
Az 1,4-es motorral nem egy sportautó, de a hazai utakhoz megfelelő, autópályán pedig 3000-es fordulat felett megjön az ereje és nagyon kellemes utazóautó válik belőle.
Normál esetben, 50% országút (100-110) és 50% elővárosi használatban meglepően takarékos, 6,2-6,5 liter, autópályán 130-150 között 7-7,5 liter a fogyasztása. Nagyon jó a futóműve, szélzaj még 150-nél sincs. 68000 km- nél járok, eddig 3 db izzót kellett cserélnem, egyébként semmit!! Gyári minden. Az autó nem zörög, nem nyikorog és még a VW típushibák is elkerültek.(ablakemelő, légtömegmérő stb.)
60000 szervizen kitisztították a folytószelep házat mert kicsit ingadozott az alapjárat (2500 Ft-ért) egyébként minden olyan mint az első napon.

Hibalista

- 3 db égő

Ide hordtam szervizbe

Seat Walter, Sopron

Itt vettük, a fizetés pillanatáig minden renben volt, segítettek stb, a szervíz viszont egy tragédia. Gengszterek!!
Volt, hogy a megadott elkészülési időre odamentem és még ugyanott állt ahol hagytam, ezekután kb 30perc alatt leszervizelték, én meg fizettem 2 munkaórát, stb

Értékelése: 2

Másik szerelő értékelése

El Mundo, Szombathely

Segítőkész csapat, a Soproniakhoz képest 2/3-os áron

Értékelése: 9

Képek az autómról

Fenntartási költség (9) Évjárat 2003
Kényelem (8) Használati időtartam 3 év
Teljesítmény (6) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 68000
Szerviztapasztalat (7) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Polo Classic Következő autója? Seat Leon II/Honda Civic
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.7/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Seat Leon 1999 (1999 - 2005)

További ítéletek (161 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)