Autók » Seat » Altea Xl (2006)

Altea Xl 1.6 LPG

Vegetáriánus óriás

Nos már másodszorra ugrok neki ezt megírni!Az elsőt már kb egy hónapja megírtam,de valami végett nem jelent meg!Nos,ha most se fog akkor feladom!
Az autó bazi nagy!Magasan ülsz,amit még tudsz is elég nagy tartományban állítani!
A csomagtere alapból hatalmas,de a síneken állítható hátsó üléseknek köszönhetően (úgy,mint az első üléseket)konkrétan kisteherautóvá lehet szinte alakítani!
A fogyasztásra én 5liter/100km-ert jelöltem meg,ami némi magyarázatra szorul!Nos nyilván nem szó szerint,de végül is DE!Szóval az autó gyárilag kettős üzemű!Benzin-gáz!Nos a computer magától kapcsolja át gázra.Gázból közel 10 litert eszik.(9.3at ha jól tévedek).De bakker!!!200ft/liter a gáz!Azaz ha forintba számítjuk,az a jelenlegi üzemanyag árak mellett olyan mintha 5litert enne százon!!!Egyetlen hátránya,ha ez egyáltalán az,h nem versenyautó!Jó oké,azért ez az,nem fogok hazudni lomha!De mit várjunk egy ekkora benga nagy dögtől!Nagy is,olcsó fent tartani is és még repesszen is?Taxis ismerős meg akarta venni mikor hozzám került:))Nem adtam!:)

- Kizárólag kopó alkatrészek!Kötelező dolgokat rendszeresen cseréltem természetesen!Olajok szűrők,gázszűrők!De ez nyilván alap!

Saját szerelőmhöz Budaörsre és Érdre.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2010
Előző autója? Audi A4 Következő autója? Egyelőre még marad,de szerintem veszek majd illyet csak fiatalbban!
Verdikt (9.1/10)

Seat Altea Xl 2006