A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Seat » Altea (2004)

Altea 2.0 PDTDI Stylance DSG 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

DSG az isten !

Szöveges ítélet

Fantasztikus nyomaték és számomra meglepő fogyasztás (az előző autóban 8-9l-hez voltam szokva). A DSG-ről nehéz visszafogottan nyilatkozni: Csúcs. Villámgyors váltások, intenzív motorfék és visszakapcsolgatás mind a 6 fokozatban. Jó a Bluetooth kihangosító és a kormányról való vezérlés, az MP3 játszó megeszi a CDRW-t is. Nagyon kellemes a tükör alján levő középkonzolt megvilágító (derengtető) 2 LED fénye, a sötétedő tükör (de minek van a kikapcsolója ?). Kényelmes ülések, magasságállítás mindkét első ülésen deréktámasszal. Mind a négy ablak kétfokozatú komfortkapcsolós. Nagyon vidám a Costa Blue - felár nélkül rendelhető - kárpitozás. A bőrkormány fogása nagyon kellemes.

Ami zavar: Nincs kesztyűtartó világítás (ingyen beszerelték a szervízben, a Polo-Jetta lámpája való bele). A középkonzol nagy kijelzőjére nagyon elfért volna egy óra (már a Leon-ban is hiányoltam). Az ajtóburkolat műanyagai mesterségesen bénák, gondolom nehogy elérje a konkurrens Golfét... Az üzemanyagbetöltő sapka kulcsos (!!!), mindenhol máshol az automata zár nyitja :-(

Hibalista

- Autó átadáskor hátsó ködlámpában fél liter víz - garanciában azonnal cserélték.
-

Ide hordtam szervizbe

Brill Kft., Kecskemét
Percre pontosan fogadnak, bent lehet lenni az autó mellett, nem sumákolnak a cserékkel, rendezett műhely és gyors ügyintézés. Már 2000 óta járok ide. (A Leon-t is ide hordtam)
Lehet kártyával fizetni, figyelmes bánásmód az ügyfelekkel. (Jó a kávé is :-)

Értékelése: 10

Másik szerelő értékelése

Juvenal Kft., Szolnok
Kevés szakértő, meglehetős káosszal. Az eladók nem mindeig értenek az autókhoz és a rendelhető opciókhoz. Az új autót félig lemosva, kívülről viaszosan-zsírosan, belülről foltokkal a kárpiton adják át, miközben a hátsó ködlámpában fél liter víz lötyög és nem veszik észre (?). Katalógusból azonosító alapján rendelt gumiszőnyeget sem tudnak beszerezni, a két-három hétre megrendelt termékről - miután telefonon kiértesítettek, hogy mehetek - a helyszínen derül ki, hogy még nem is rendelték meg. Egy kesztyűtartó világítás lámpa beszerelése 8 óra hosszáig tart... Az egész cégnél nincs egy Bluetooth telefon, amivel kipróbálhatnák az autó kihangosítóját.

Értékelése: 2

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 2005
Kényelem (9) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (8) Vezetett km 40000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Leon 1.6 Signo Aut. Következő autója? Legyen benne DSG váltó...
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.8/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Seat Altea 2004 (2004)

További ítéletek (68 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)