A svéd csoda
Szöveges ítélet
Egyetlen jó tulajdonsága a szép külső. Az ablaktörlőt egy évig nem sikerült megjavítani akkor és úgy működött vagy nem működött ahogy neki tetszett. A riasztó problémája fél évi próbálkozás és alkatrészcserék után oldódott meg. A jobb hátsó ajtót egy hónapig nem lehetett kinyitni. A futóműből elölről hátulról állandó kattogások pendülések, pedig jóformán csak autópályán használom. Navigációhoz nincs Magyarország térkép. Ha van kedve működni akkor dízelhez képest nagyon jól megy.
Hibalista
- első hátsó lengéscsillapítók, 4 db kerékcsapágy, kormányoszlop, riasztó, kilincsek, ezek garanciában szilentek többször is, toronycsapágy, ablaktörlőmotor, hamarosan turbó is és ujra két első lengéscsillapító, kuplungcsere is kinéz a 140-es revízión, de remélem addigra eladom
Ide hordtam szervizbe
Polar Mobil garancia alatt
Értékelése: 2
Másik szerelő értékelése
Rácz Mobil
Értékelése: 5
Képek az autómról
| Fenntartási költség | (8) | Évjárat | 2003 |
| Kényelem | (7) | Használati időtartam | 2 év |
| Teljesítmény | (6) | Km vásárláskor | 27000 |
| Megbízhatóság | (2) | Vezetett km | 100000 |
| Szerviztapasztalat | (2) | Átlagfogyasztás | 8 l |
| Előző autója? | Saab 93 | Következő autója? | nem saab |
| Ennyire szerette | (2) | Megérte a pénzét? | nem |
| Verdikt | (4.2/10) | ||

Újra itt a Digó Limó, az egész estés, színes, szélesvásznú népítélet
Alfi
Örömteli sz#rbanyúlás
Egy - még - őszinte autó
Elpusztíthatatlan