Autók » Renault » Trafic (2014)

Trafic Pack Comfort 145LE

Tágas Dinamika

Mindenáron olyan autót akartunk a családnak, ahol SOHA nem kell azon gondolkodni, hogy mi fér be. Sokat utazunk nyáron tengerpartra, télen síelni, még a földúttal és a havas lejtőkkel is elboldogul. A 145LE-s motorral városban komoly zavarba lehetett hozni még a fele akkora boyracereket is, de ami a legjobban tetszett, hogy amikor 9-en mentünk, akkor is befért kb 1 köbméternyi cucc, ja és kb. 8 literes fogyasztással. A vezetési pozíció kiváló, nézelődünk a forgalom felett, a műszerfal és az ülések személyautósak, az 5 méteres hossza és 2 méteres szélessége ellenére még a feleségem is könnyedén elboldogul vele városban. Mi nagyon megszerettük, jó áron is volt ezzel a Pack Comfort limitált szériával. Minden van benne ami kell, elektromos csomag, klíma, rádió, mobilasztalka elöl, hátul is karfák, stb. Tartós cuccnak tűnik, a motornak is még gyönyörű gyári hangja van. Azért gyűjtök egy Trafic SpaceClass-ra, az még elegánsabb. Gyári gumiszőnyegekkel kaptuk, ami hasznos volt a túrák során, ezen kívül a felnyíló hátsó ajtó esős időben remek tetőként szolgál, még kempingasztalos ebédet is tartottunk így párszor.

- Semmi

Fenntartási költség (9) Évjárat 2016
Előző autója? Grand Espace Következő autója? Trafic SpaceClass
Verdikt (9.3/10)

Renault Trafic 2014 (2018)