A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia 1,4 16V Expression 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Thapír

Szöveges ítélet

Sokat gondolkodtam, hogy írjak, ne írjak, de Én is szeretném gyarapítani az autó dicsérőit. Nekünk bejött. 2 felnőtt 1 gyermek 1 yorkshir terrier. Kell a nagy csomagtartó /telekre járáshoz, két család nagybevásárlásához/ ami itt tényleg nagy. A 82 cm LCD TV dobozában befért, viszont a gyerek 14"biciklije csak a kormány kiszerelésével megy be / a nexiába simán elfért /.
A motor teljesítménye városban és autópályán is megfelelő a 98 lovacska jól húz.Eddig 170 volt a vége, de csak azért, mert Magyarországon voltunk ráadásul a feleségem nem szereti ha gyorsan megyünk, de ment volna még, volt benne tartalék. Az M7-es érdi emelkedőjén is gyorsul 5. ben visszaváltás nélkül. 130-140 nél még nem hangos simán lehet benne beszélgetni zenéthallgatni. A gyári “HIFI” jól szól,csak sajnos magnó és nen CD, de egy kazettaadapterrel, már discman és MP3 lejátszó is használható. Az ülések kényelmesek csak a kormánytól egy kicsit nehéz beszálni és nagyon vigyázzni kell a beüléssel az alacsony tető miatt is. A felszereltsége elégséges, elől elektromos ablak /kicsit gyenge/,légkondi, állítható kormány.és magasságban is állítható vezetőülés, kp.zár riasztóval és sebváltózár. Na ez érdekes, eleinte nagyon hangos volt az autó föleg esőben volt nagy a zaj, aztán rájöttem, hogy a sebváltózár takarósapkáját felhejezve ez megszünik, ugyanis itt nyitott az autó. A váltó jó/ lehet hogy kifogtam?/. A futómű is megfelelő,bár a pesti utakon zörög. Belül az ajtókárpitok és a műszerfal nem zörög, csak a tetőkárpitnál jön valami megfejthetettlen zaj a vezetőoldalon.
Meghibásodásként eddig csak a “Thalia betegség” jött elő a sagem gyújtótrafó meghalása. Már megvételkor a 3-as hengeré ki volt cserélve/ érdekes mert párban kéne /. Kb. 1 hónap használat után meghalt még egy a 3-as párja. Csere, szerelőnél kb 21.000-ft munkadíjjal.Most nyáron megint egyszer kihagyott egy reggeli indításnál az egyik régi trafó kb.10 másodpercig . Mostmár a szerelőt kihagyva 5 perc alatt a két régi cseréje 15.000-ft. Más hibája nincs és remélem nem is lesz. Ja, de van a fényezés. Sajnos nem metál és elég könnyen karcolódik, de attól függetlenül nekem nagyon tetszik a piros kis THAPIR kám.
Szeretem .

Hibalista

- Gyújtótrafó 1 szer csere szerelő 21.000 FT/ 1 db
- Gyújtótrafó még 1 szer csere én 15.000 FT/2 db
- Vár még rám a vezérműszíj csere + görgők+vízpumpa kb.70.000 FT

Ide hordtam szervizbe

Stefi mester

Értékelése: 9

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 2002
Kényelem (8) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 23000
Megbízhatóság (7) Vezetett km 12000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? Nexia 1,5 16V GLX sedan Következő autója? Cee´d SW 5 év múlva?
Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.8/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Renault Thalia 1998

További ítéletek (321 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)