A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia 1,4 16v 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Fasza kis gép!

Szöveges ítélet

Ugyan nem használom agyon, de idáig semmi gondom nincs ?kelmével. Illetve annyit azért meg kellett rajta csinálnom, hogy az alján hátulján lefestettem újra. Néhol nagyon minimálisan elindult a rozsdásodás és én ezt mindenképpen meg akartam akadályozni, ugyanis el?tte egy 8 éves Megane-t használtam, amin akkorra már igencsak elharapódzott eme jelenség, és nagyon szar dolog volt ezt megcsinálni. (Ott sem lett volna létfontosságú de engem zavart!) Mindjárt hozzáteszem ezt nem hibaként írtam le, mert ezt bármilyen autónál megcsináltam volna! Én nagyon meg vagyok elégedve vele, mert jól gyorsul kényelmesek az ülések, és elférek elöl ez nem semmi, mert 2 méter magas vagyok. Csomagtere nagy, bár nekem teljesen fölösleges eme szolgáltatása. Egyetlen zavaró jelenség vele kapcsoltaban, hogy zörög a m?szerfal. Voltam megmutatni a szervizeseknek, de ahogy megközelítette a problémát inkább azt mondtam, hogy ne nyúljon hozzá!

Hibalista

- Ablaktörl? leszorítórugó hiányzott, már mikor átvettem, de kicserélték.
- Fényezési hibák a csomagtartó alján

Ide hordtam szervizbe

Renault Budakalász

Értékelése: 5

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 2003
Kényelem (8) Használati időtartam 2 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 5000
Megbízhatóság (8) Vezetett km 4200
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 10 l
Előző autója? Megane 1,4 rl Következő autója? Még nem tudom. Remélem sokáig ? lesz!
Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.8/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Renault Thalia 1998

További ítéletek (321 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)