Autók » Renault » Mégane (1996-2002)

Mégane Coupé 2000 16v

A francia gyémánt

Igazából még most is ez az autóm lenne,ha nem jön közbe 1 szerencsétlen baleset. Igaz voltak hibái, f?leg elektromos dolgok,de csak apróságok, kivéve egyet: f?leg hideg indításnál állandóan reszelt,csak nehezen akart indulni, valamint el?fordult,h néha elkezdett el?bb tiltani. Sok szerel?nél jártam vele,vagy 5 computert is rádugtak,de semmit sem írtak ki,csak az egyik,az az alkatrész ki lett cserélve,de utána is megmaradt a hiba. AC pumpa is cserélve volt,de az se javított a helyzeten. Végülis a Szikszainál mondták,h "talán ez,vagy az,így nem lehet megmondani,cseréljük ki mindet!". Hát köszönöm.
De így a negatívumok mellett is csak mindenkinek ajánlani tudom, hatalmas élvezetet nyújt vezeztni! Különleges,egyedi forma, szép bels?!Majdnem full, csak nem automata (milyen is lenne..pff) és nekem manuális klímám volt. Ezen felül minden volt benne!Hátul mondjuk nem sok hely van,de coupé lévén ez érthet?. Nagyon jó menetteljesítmények (ezek az én adataim, nekem nagyobb teljesítménye volt,hála a clio-kupa kipufogórendszernek,+ még 1-2 apróságnak;gyári kicsit gyengébb): 7,8s körüli gyorsulás 100ra, 230as végsebesség, mindezt 17"-os kerekekkel! Ideális tuningalap,nagy motor,dögös forma!Nagyon jól áll neki a nagy kerék(17") és az ültetés (mondjuk utóbbit csak módjával,megjártam vele én is).
Összességében aki egy sportos autóra vágyik, elérhet? áron, mindenkinek csak ajánlani tudom, nekem még egyszer biztos lesz egy ilyenem!

- jobb hátsó elektromos ablak, csomagtartó zár

Renault Baumgartner, Pillangó u.

Renault Szikszai, Gödöll?

Fenntartási költség (5) Évjárat 2001
Előző autója? Nexia GLE Következő autója? Peugeot 206 sorszámozott GT, 2000 16v, 182 le
Verdikt (6.8/10)

Renault Mégane 1996 (1996 - 2003)