Autók » Renault » Express, Rapid (1985-1998)

Express, Rapid 1,9 d

Ideggörcs

Nagyon utáltam. Ennek ellenére vitathatatlanúl nagy a pakoló hely, bár mit sem ért, ha folyamatost müszaki problémái miatt szerelőnél volt. Nem emlékszem nyugodt 1000 km-re. A motor tönkremenetele mellett egy kupac periférikus dolog is megadta magát állandóan. Sokszor hallottam, hogy a franci dízel az milyen tuti...hát ebbe nem az került. pedig az olajcserére is odafigyeltem, figyelek. Azonkívűl nem volt túl megnyugtató a kb 850 kg össztömeg sem. De ettől el lehet vonatkoztatni. Az üzemanyagfogyasztása nem volt rémisztő, 6-7 liter között produkált. Alig tudtam megszabadúlni tőle. Kicsit sajnálom a következő tulajt, de mellettem szóljon, hogy áron alul adtam el, már ha van ára..

- uuu.
- mi nem?
- hengerfejtömítés, gátrepedés, vízpumpa, ülés, nyomáskiegyenlítő tartály, olajsapka, karosszéria, potkerék rögzítő csavar, vonóhorog elektromos csatlakozó, féltengelyek többször is, + amit már elfelejtettem, + kopók(olaj, szűrők, fékek)

Több helyre, persze a szokás virtusuak.

Fenntartási költség (2) Évjárat 1994
Teljesítmény (2) Km vásárláskor 200000