Autók » Renault » Express, Rapid (1985-1998)

Express, Rapid 1.2 benzin 5 személyes

a kisgyilkos rönóóó !!!

renault expressz 1.2 benzin !! 2004 ben vettem ,,,nepper haverom a renaultnál melózott használtautósként ,,,szóltam neki h kéne a cégemnek valami olcsó ,,csótány kocsi ,,könnyű cuccok szállítására ,,alkatrészek beszerzésére,,,egy igazi szaladgálós kocsi !!! eltelt egy két hét és szólt van ez a gép...elmentem ,,megnéztem ,,kipróbáltam,,,a kormányt alig tudtam tekerni mert a gumik tükörradiálon voltak ,,,de mindegy jól lesz ,,,mert ezüst metál szürke volt és nem volt szétcsapva ,,,meg volt benne magno is ,,,kb ennyi volt az összes extra,,,hazavittem,,,másnap 4 új gumi,,,és kb ennyit is költöttem rá,,,,,,valami álombrutál a gép,,,,mindent elvittem ,,,amit kellett,,,eleinte nagyon vigyáztam rá,,,olajcsere ,,,10 000 ként ,,,,szűrő,,,stb !!! de eladtam a cégem,,,én ottmaradtam mint melós és onnantól kezdődött szegénynek a sanyarú sorsa ,,,,,,soha többet nem kapott új olajat ,,,meg semmi mást ,,,,iszonyat hajtották ,,hajtottam ezekben az időkben,, időben,,,,padlógáz,,,és kanyar csak kézifékkel,,,most 240 000 van benne ,,,,ezt nem lehet tönkretenni,,,,idegesítő,,,,semmihez nem nyúltunk,,,csak a hátsó fék,,,és a vízpumpa ,,,de szivárgó vizpumpával is 6 hónapig jártunk minimum,,,,akik vezették alfájuk és superbéjük volt,,,,hozzá voltak szokva a sebességhez ,,,nem ment tönkre,,,3 hónapot állt télen és pöcre indult ,,,,kegyetlen ,,,,99 % ban csak város ,,,,egyébként meg 160 al is megy ,,,vagy többel is mert eddig van órázva,,,,ha lenne most egy ilyen vadi újban ,,,,csak ezt venném ,,,,,a gyerekek imádták,,,5 másodperc és az ülés felhajtva ,,,brutál ,,rönó !!!!! szerettem nagyon,,,sajna már nem vezethetem mert leépítettek a cégtől ,,,,de még mindig használják :-)

- Vizpumpa,,,4000 ft cseréje 30 perc,,,,hátsó fékbetét és munkahenger ,,,kb 10 000 ,,,cigivel kávéval 2 óra meló !!!

contegra kft 1139 fáy utca 14 !!!

Fenntartási költség (10) Évjárat 1998
Verdikt (10.0/10)