A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Renault » 9 (1981-1989)

9 1,4tc 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Ez még anyagból van

Szöveges ítélet

Hirtelen szükségem lett egy olcsó igavonóra egy wartburg 1,3-ra gondoltam de hálisten nem azt vettem.Az autopiacról éppen hazafelé készültem akkor botlottam bele azóta se bánom.Kortársainál sokkal jobb álapotban volt/van/sok 5-10p éves gép elbujhat mellette.Késsőbb valóban elgondolkoztam a km-óra állásának valódiságán.1,4-hez képest jól megy,140-nél már nem a legstbilabboda kell figyelni,de kényelmes megbizható járgány soha nem hagyott cserben.Fogyasztása 8, télen nekem 10 liter főleg városban.Jól lehet pakolni nagy csomagtartóval bir.A bal első sárvédő rohad /széria betegség/az alváz es akasztni többi része hibátlan.Bátran ajánlom de ha beleválasztassz akkor sincs gond 50-100000-ért veszel egyett/müszakival /alkatrésznek.

Hibalista

- váltó kapcsoló villa 15000ft bontott váltó is ennyi de abba nem látok bele,váltószimering3000ft,2 év alatt egy kerékcsapágy5000ft ,egy fékmunkahengerés hihetetlen módon ennyija lassanféltengelyek cseréje aktuális

Ide hordtam szervizbe

haver

Értékelése: 10

Másik szerelő értékelése

jó magam

Értékelése: 8

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 1985
Kényelem (8) Használati időtartam 2 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 161000
Megbízhatóság (10) Vezetett km 40000
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 8 l
Előző autója? mercedes 300d Következő autója? toyota camry
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.5/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Renault 9 1981

További ítéletek (24 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)