A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Renault » 5 (1984-1996)

5 1.1 Five 

Az ítélet értékelése
4,0(1 db)

Kopott Srác

Szöveges ítélet

Ismerőstől vettem, mert tetszett a formája, meg mert akkoriban ennyi pénzem volt autóra. Csináltam egy-két hülyeséget, és azt hittem jót teszek vele magamnak és a kocsinak is: kicseréltettem az eredeti 4 gangos váltót 5 sebességesre, ezzel gyakorlatilag megölve az autót, mert a végsebessége drasztikusan csökkent, az ötödiket soha nem volt értelme kapcsolni a városban, nem evett kevesebbet, és búgott a váltó. Aztán így jártam vele még két évet.
Kétszer annyit buktam rajta, mint a vételára, mert az EU előtti utolsó pillanatokban vettem 300k-ért, végül 100k-ért könyörögnöm kellett, hogy ne a roncstelepre vigyék (manapság ennél már egy bicikli is többe kerül), meg ugye a szervízköltség.
Azt az egyetlen egyet nem mondhatom rá, hogy hálátlan dög volt, mert a célig, ha köhögve is de mindig elvitt. Összesen egyszer nem volt hajlandó egyáltalán elindulni, de ezt három hét hóban-fagyban-szabadban állás után tette, mikor annyira megszivatóztam, hogy teleköpte a gyertyákat.
Tunya, maximum főútvonalra való autó, a régi Pandánál nagyobb, de sokkal kevésbé rakodható kocsi, mert az első üléseket nem lehet ledönteni teljesen. A kárpitok kopognak és minden műanyagja töredezik is a 17 év napon állás után. Mire eladtam rohadni is elkezdett: ajtók alja, szélvédő sarka.
Célom volt még, hogy luxusfokozatát egy másik autóból bontott műszerfallal emelem, (ebben az Express-ben lévő buta volt), de nem lett belőle semmi, val´szeg a váltóval való fiaskó elvette a kedvemet. Feltettem rá egy hátsóablaktörlőt is, de végül sosem kötöttem be, úgyhogy dísz maradt.

Hibalista

- Hátsó ajtó zárja, önindító, gyujtáselosztó, rotor, gyújtáskábelek, kuplungbowden, indexkar, antenna, ajtókat folyton feltörték (rendőrbácsi szerint egy életlen olló is megteszi)

Ide hordtam szervizbe

SCH autószervíz - Budapest
Csak azért nem maximum pontszám, mert akárhányszor elvittem, ha megjavították, amire kértem őket, valamit mást elrontottak. Gyors, pontos banda, hozzáértő, de valószínűleg figyelmetlen alkalmazottakkal.

Értékelése: 8

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 1990
Kényelem (4) Használati időtartam 3 év
Teljesítmény (3) Km vásárláskor 141000
Megbízhatóság (7) Vezetett km 21000
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? Panda 750 CL Következő autója? Mercedes 190D
Ennyire szerette (6) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (5.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Renault 5 1984

További ítéletek (83 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)