A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Peugeot » Partner (1996-2007)

Partner 1,4 8V 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Egy erősebb motorral még mindíg meglenne.

Szöveges ítélet

Alapjában véve szerettük az autót. Hátul könnyen pakolható. Mi egy nagyméretű kutyaszállító dobozt pakolgattunk bele rendszeresen. Viszont ha el kellett dönteni az üléseket akkor már kevésbé volt jól kihasználható.
Az anyósülés előtt nagyon kicsi a lábtér.
A tolóajtók nagyon praktikusak szűk parkolókban, de elég kicsi a nyílásuk.
Ami a legszörnyűbb volt az autóban a választott motorizáció. 1,4 8V A kellemes nyugdíjas sétakocsikázáshoz elegendő ez az erőforrás. Autópályán 130 felett felejtős, kamionokat előzni szintén. Ha nem nyomtam neki , akkor nem ment . Miután azt a tanácsot kaptam, hogy megy az csak pörgessem tovább. Na ezek után sem kapkodta sokkal jobban a kerekeit, viszont a fogyasztás az átlagos 8-9 literről 12-ig is felkúszot, mikor autópályán is kellett használnom.
A motor miatt adtam el .

Hibalista

- 35.000 km. alatt egyszer volt problémám vele. Hidegen többszöri kísérlet után sem akart elindulni. Miután elindult , már nyugodtan leállíthattam , mert később már indult, de egy ideig bohóckodott az alapjárat . Bevittem szervízbe (Veszprém). Nagyon segítőkészek voltak, de mivel meleg volt a motor , nem produkálta a jelenséget . Rákötötték számítógépre , de az nem jelzett hibát. Otthagytam az autót, hogy másnap reggel azzal kezdenek és meglátják, hogy mit mutat. Reggel hívom őket , hogy mi történt. Valóban jelentkezett a hiba ,de nem tudják, hogy mitől van. Elküldték a kiolvasott adatokat valami központba.Délután hívom őket . Még mindig nem tudják, hogy mi a baja, de vigyem el és hétfőn hozzam vissza , ha továbbra sem jó. Megtisztítottak minden elektromos csatlakozót.
- Elhoztam. Azóta eladásig nem jelentkezett a hiba.

Ide hordtam szervizbe

Peugeot Veszprém. Kettő munkafelvevővel is találkoztam. Az egyik végtelenül kedves , segítőkész, a másik unott fapofa volt.

Értékelése: 8

Képek az autómról

Fenntartási költség (5) Évjárat 2007
Kényelem (7) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (1) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 35000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 10 l
Előző autója? astra Következő autója? Renault Megane 1.5 dCi
Ennyire szerette (5) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (5.3/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Peugeot Partner 1996

További ítéletek (130 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)