Autók » Peugeot » 607 (2000-2009)

607 2,2Hdi

Mazohistáknak ajánlom

Az autó használtan vettük, patika állapot kivéve az évek alatt összeszedett harci sérülések,motorja akkor még gyanúsan jó volt így megvettük.Rá pár hónapra (6hó 1 nap) párom hív főzi a vizet hengerfej csere, de cicusnak ez nem volt elég henger tömb kuka komplett motor,de akkor automata váltó felújítás haveri áron, motor vásárlás persze haveri áron, turbó felújítás az is haveri áron. Közel ezek tétele 500000Ft és ez mind haveri áron. Tökéletes az autó 3 hónapig megint megállt teker de nem indul. Az elektromos kisördög elbújt 3 hét keresése után előkerült. Megint megy öröm! 5 hónap zabálja az olajat folt az autó alatt turbó szarakszik nem megy az autó. Turbó le felujitatt új olajozó cső új olaj meg apróságok.Rá 2 hónap Csapágy zakatol stab pálca eltört, kormány összekötő kikopot. Komplett csere.Rá 4 hónap bsi modul autó nem indul most már felgyujtom ez a francia retket, csere meg a vele járó apróságok. Rá 1 hónap PRND hiba és itt adtam fel. Ez az autó egy pénztemető, többet ált mint ment,akku azt meri állítani hogy az jó az hazudik mert már ő is egy vagon pénzt ölt bele csak nem tudja elfogadni hogy el kell engedni e. Tény gyönyörű és szép kényelmes de egy nagy pénztemető az összes fórumon csak azt lehet olvasni ez a baja az a baja és csak kiolvasás után lehet tippelni mi is a baja az autónak ( persze csak gyári programmal) aki teheti nagy ívben kerülje el ezt a típus minden változatát de ha van égetni való pénzed és szereted ha fáj akkor ez neked való

- Motor, váltó, önindító, futómű,elektromos rendszer, turbó, csapágy, klíma, generátor stb.

Szakembert nehezen találni de nem lehetetlen autó szerelő a szakmám ezért én szervizeltem.

Fenntartási költség (1) Évjárat 2001
Előző autója? Octavia Következő autója?
Verdikt (3.9/10)

Peugeot 607 2000 (2000)