A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Peugeot » 407 (2004)

407 2.0 Hdi 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Egy elegáns, dinamikus, csendes vezetőbarát francia

Szöveges ítélet

Először is egy szép autó, persze ez ízlés kérdése. Nagyságához képest is rendkívül dinamikus, miközben a dízel motor olyan halk, mint egy benzines motor. A német dízelek (Passat, Jetta) ehhez képest "zakatolnak". Talán a Toyota dízel konstrukciója hasonló. Kényelmes, de a csomagtartó pakolása körülményes és nem is elég tág, az autó méreteihez képest. Jól fekszi az utat. Hosszabb utakon, köszönhetően a tempomatnak, rendkívül kényelmes vele autózni. Közvetlenül előtte egy új Citroen C5-ös kocsival jártam (hivatali autó volt), a Peugeot 407 gyakorlatilag ugyanez. A Citroennek előnye volt a légrugó és az egybenyíló csomagtartó, ugyanakkor a Peugeot 407 formásabb. Kényelem szempontjából nincs különbség.

Hibalista

- A fékbetét kopásvisszajelző zárlatos lett, cserélni kellett. Nem nagyon akarták vállalni, hogy garanciában javítsák.

Ide hordtam szervizbe

Értékelése: 6

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 2008
Kényelem (10) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 4000
Megbízhatóság (10) Vezetett km 17000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 5 l
Előző autója? Toledo Következő autója? még nem tudom, hová fejlődik a technika. Talán egy Volvo
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.2/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Peugeot 407 2004 (2005 - 2008)

További ítéletek (70 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)