A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Peugeot » 308 (2007-2012)

308 1.4 vvti 

Az ítélet értékelése
4,5(2 db)

Anyád a szúnyogok erre is tapadnak!

Szöveges ítélet

Tipus elfogultság nélkül indultam neki az autó cserének.Globálisan átgondolva döntöttem a 308-as mellett.
Autóbeszámítás-hitelkonstrukció-külső,belső design-várható értéktartás-fogyasztás-menettulajdonság-kényelem-felszereltség-útkomfort-beszállás,kiszállás a kocsiból- a hátsó ülés kényelme stb-stb.
Vásárlás előtt egy-két tipust azért kipróbáltam ki és a 308-as volt ami igazán bejött nekem és a családom többi tagjának is.
Prémium felszereltsége van a kocsinak üvegtetővel ami nagyon nagyon disznó annak aki hátul utazik.Nekem csak a tudat miatt jó,hogy van hiszengyakorlatilag semmit sem látok belőle(aki hátul ül az panorámában érezheti magát) csak érzem,hogy nem vastető van a fejem felett,hanem bevilágit a fény.Nem hagynám ki a következő autómnál sem,ha lehetne választani üvegtetőt bármilyen tipusú is lenne az.
A fogyasztása meglepő,ha hosszútávon mennék vele.

Hibalista

- Csúnya lenne,ha már szervízbe kellett volna vinni!

Ide hordtam szervizbe

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2008
Kényelem (10) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 2500
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? 307 Következő autója? Peu vagy Toyota
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.8/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Peugeot 308 2007 (2007)

További ítéletek (31 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)