A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Peugeot » 307 (2000-2010)

307 1.4 16V X-Design 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Ambivalens érzésekkel

Szöveges ítélet

Egyévesen vásároltam, erősen megkímélt állapotban, ismert háttérrel. Mindig csodálattal néztem az utcán és tudtam, egyszer nekem is ilyenem lesz!
Vásárlás óta egy kicsit csalódtam, pontosabban ambivalens érzésekkel küszködöm, vajon most "szerelmes" vagyok-e még? :) Vásárlás előtt rápillantva szebbnek, de főleg jobbnak és meggyőzőbbnek tűnt, mint használat közben. Szeretem, de zavar, hogy az előző tulaj azzal adta el, ne feledjem: ezt az autót sajnos állandóan simogatni kell... és igaza van. Egyévesen felmondta a szolgálatot a CD játszója, hátulja instabil és puffogós volt, kormányszervó hangja túlszárnyalta a motorét. A motort nem érdemes hajtani, úgysem ér semmit, meglehetősen gyenge. Tudom, miért nem 2 litereset vettem.
Ambivalens érzések, mondom, mert: tudok vele 5,1 l/100km hosszútávú átlagfogyasztást hegyes vidéken is, de 140 felett autópályán 9-10 fölött is benyakal. Most erre mit mondjak? Szeretem, mert meggyőződésem, családi autónak olyat kell venni, amit elsősorban a család "szíve" diktál, amit minden reggel örömmel látunk viszont. Ez tiszta érzelem-kérdés ez esetben. Egyelőre megbocsátom a francia lezserségét, de mi lesz a garancia lejárta után? Nem, most nem az következik, hogy japánra cserélem! Én reménykedem abban, hogy emberi határok és szervízköltségek mellett működik még vagy 3 évet, addig ugyanis nem tudom cserélni.

Hibalista

- Szélvédő mosószivattyú
- Hátsó futómű javítás
- Cd-rádió csere
- Kormányszervó csere
- ABS kötelező visszahívás
- Tempomat hiba alkalomszerűen (egyelőre nincs megoldás)
- Index kapcsoló csere

Ide hordtam szervizbe

Peugeot Gablini M3
Csak azért kap egyest, mert nincs rosszabb!
Lekezelő hozzáállású, agresszív munkafelvevő, kiemelkedően bizalmatlanságot keltő stílus minden tekintetben. Nem náluk költöm el a pénzem később sem, ez biztos! :)

Értékelése: 1

Másik szerelő értékelése

FRÉDI-BÉNI Üllő
KORREKT, ez a legjobb és mindent magában foglaló jelző a hozzáállásra, munkára!

Értékelése: 9

Képek az autómról

Fenntartási költség (4) Évjárat 2004
Kényelem (9) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (5) Km vásárláskor 20000
Megbízhatóság (7) Vezetett km 11000
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Fita Brava Következő autója? egyelőre nem tervezem
Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (5.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Peugeot 307 2000 (2000)

További ítéletek (460 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)