Családi luxus
Szöveges ítélet
A megbízhatónak vélt középkategóriás autókra ráuntunk. Így esett a választás a ránc-felvarrt 3008-ra. Elfogadható áron magas kényelmi színvonal, szép design. Két hete vettük át az autót, de az első benyomásokat megosztom veletek. Később kiegészítem az aktualitásokkal.
Az autó menetteljesítménye fantasztikus. Nincs motorhang az utastérbe, olyan simán fut, hogy nem érzed benne a sebességet(1 trafi kipipálva). Kanyarba stabil, nem esel ki az ülésből. A fogyasztása 8,4-ről indult, 8,2-nél járunk-nem vagyunk naivak, 7,5-el elégedettek leszünk.
Hát a belsőtér csodás. Mondjuk igencsak megdobják az extrák, van az autóban Head up-display(eddig nem ismertük, autópályán nagyon kényelmes), a beépített navigáció is remekül működik(de nincs magyar menüje), fantasztikus az óriási panorámatető. Világosszürke bőr kárpittal rendeltük, nagyon szép a kék Bourasque színnel- ha kötekedni akarok, akkor talán azt említeném, hogy 1-2 helyen nem elég feszes. Az ülésfűtés hatékony, óriási tárolóhelyek vannak az utastésben. Csodásak a fények, a nappali Led-es, illetve az esti Xenon, automatikusan állítja(magas építése ellenére sem villognak szembe). A csomagtér nagyon praktikus, nagyon jól szegmentálható.
Összességében: nagyon szép az autó, kényelmes, komoly, de nem hivalkodó.
Hibalista
- Még semmi, ez el is várható 1500 km után.
Ide hordtam szervizbe
Peugeot Pásztor
Értékelése: 7
Képek az autómról
Fenntartási költség | (10) | Évjárat | 2014 |
Kényelem | (10) | Használati időtartam | 0 év |
Teljesítmény | (10) | Km vásárláskor | 0 |
Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 1000 |
Szerviztapasztalat | (9) | Átlagfogyasztás | 8 l |
Előző autója? | Focus | Következő autója? | – |
Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | igen |
Verdikt | (9.9/10) |
