Konyhakredenc
Szöveges ítélet
Pozitívum: Kényelmes családi autó, két gyerekkel is el lehet indulni vele nyaralni. A csomagtaróba gyakorlatilag minden befér.
Negatívum: A 2.2-es motor 145 lova elég hozzá, hogy megmozgassa ezt a konyhakredencet (mert a formája és a légellenállása pont olyan mint az említett bútoré), de ennek a benzinkutaknál bizony meg kell fizetni az árát. 10 l alatt nem lehet kijönni, ami nem is lenne baj egy 2.2 motornál, de az 50 l-es tank nagyon kicsi. Konkrétan egy tank benzinnel nem lehet megtenni egy Budapest-Debrecen-Budapest utat. És a gyakori tankolás kissé ingerlékennyé teszi az embert.
És bizony 8-10 e km alatt simán elt?nik bel?le 1 l olaj. (Nem csöpög, mert garázsban tartom és ott nyoma maradna.) Ez bizony elfogy. De ezzel is meg lehet tanulni együttélni, csak a csomagtartóban mindig legyen 1 l pótolaj.
Hibalista
- Komoly hibája nem volt, csak a 30e szervizekre vittem.
Ide hordtam szervizbe
Opel Gyimess
Értékelése: 8
Képek az autómról
Fenntartási költség | (5) | Évjárat | 2003 |
Kényelem | (8) | Használati időtartam | 2 év |
Teljesítmény | (7) | Km vásárláskor | 0 |
Megbízhatóság | (8) | Vezetett km | 60000 |
Szerviztapasztalat | (8) | Átlagfogyasztás | 10 l |
Előző autója? | Zafira 1.8 | Következő autója? | Cirtoen Picasso vagy Toyota Avensis Verso |
Ennyire szerette | (8) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (6.4/10) |
