Autók » Opel » Omega (1994-2003)

Omega 2.5 td cd

Szegény Omegám, és szegény én (Barcs)

Annyit mondhatok sorstársak,hogy amikor beültem az omegába,akkor úgyéreztem hogy a toyotát már most otthagyom nekik,és az omegát meg viszem magammal.És amikor meg kipróbáltam, HÁT......,olyan jó, kényelmes,erős,és elegánsan sportos volt,hogy nem hittem el!!!De sajnos vesztemre!!!!Aki ezt az oldalt bulyya,az adja tovább az én balyomat az emberek felé.És ígérlyétek meg ha BARCS-on jártok akkor a Karvalics és Karvalicsautókereskedésekben nem vesztek sem ujj Fordot,sem pdig ujj Susukit,vagy bármijen használt autót,mert ha igen ,akkor úgy jártok mint én. Az autókereskedést polgári peres úton bepereltem,az autót pedig ideiglenessen kivonattam a forgalomból a negyedévi díj miatt.Most már nagyon sok pénzt beleöltem,és még nincs vége!!!(440.000+895.000+1db.toyota+???????????-nyi pénz-)=VÉGTELEN!!!!!JAAA!!Ha tud valamejikőtök az omegámhoz olajteknőt,(Kartelt),akkor segítsetek rajtam légyszi,mert az autóm(az utak királya)már nagyon hiányzik nekem.Jobban mint a csajom).6-hengeres soros BMW-motor 2.5.TD.Sajnos képeket nemtudok mutatni,De megígérem nektek hogy nemsokára látnifogtok a TV-ben,(M1,M2,RTL-CLUB) mert szeretném hogy ország-világ megtudja azt hogy én hogy jartam.Legyetek ti is körültekintöbbek autó vásárlásnál! TEL.SZÁMON:06-30/977-27-74,BARCS

- hengerfely,turbó,elektronika,aut.váltó,vezérmű lánc-ok,adagoló

akiknél becseréltem a 1.3.toyota corolla liftback-omat,a somogymegyében lévő Barcs-ban a Karvalics ÉS Karvalics autókereskedéshez.A toyota corollát is náluk vettem,790.000ft-ért kp-ban,2006.03.23.án.9-hónap után becseréltem egy Opel Omegára 2.5.td cd B.náluk.2006.12 11-én hoztam el ezektől a csalóktól.

Az autót kb 7-hónaig használtam és azóta szerelőnél van.Az autó került 990.000ft-ba a toyotámat beszámították 550.000ft-ba,és 440.000ft-ot havi 17.793ft-val törlesztek a merkantil bank-felé.Az omega meg idáig 895.000ft-nál jár (alkatrész+szerelési költség)és még mindig nics késsz!!!!!!!Mióta elromlott BABÓCSÁN-van a szerelő mesternél,Kovács Zoltán-nál,és a nagyon drága alkatrészek miatt nehéz az előre jutás.JAAA!!ÉS-1db-szerelőmester az autómhoz kevés!Min.kell 5-vagy6 ember!!!!!!

Fenntartási költség (10) Évjárat 1995
Előző autója? corolla litback 1.3 Következő autója? Opel omega 2.5.TD.CD