Autók » Opel » Omega (1994-2003)

Omega 2.2DTI

Mindenkinek ilyet kívánok.

Én elfogult vagyok az Omegákkal.14-éve ilyen típusom van az első egy 1990-es gyártású 1.8-benzines volt.9-évesen vettem 8-évig használtam és semmi problémám nem volt vele.Most egy 2.2-DTI C-Omegám van, egy légtömegmérőn kívül semmi bajom nem volt vele azonkívül fékbetétek és olajcsere semmi komoly, kötelezők.
A fogyasztás átlagban 7.5-,8-liter ekkora tömegtől ez egészen kiváló.
Tavaly voltunk vele Olaszországban 6.5-re jött ki a fogyi nem hittem a szememnek de ugyebár folyamatosan mentünk vele semmi gyorsítás lassítás végig 130-140-el.Szóval csillagos 5-ös.

- Légtömegmérő

Fenntartási költség (10) Évjárat 2001