Autók » Opel » Mokka (2012)

Mokka 1,6 CDTI

Kicsi mopsz

Csak jót tudok róla írni. Negatív tapasztalaton nincs. Az Opel tervező csapata odatette magát, a Mokkának nagyon szépre sikerült a formatervezése. Észre vehető, elegáns megjelenésével figyelem felkelő. Nem családi autó, inkább a szabadidő autó kategóriába sorolható, viszont kisgyermekes családoknak kifogástalan választás.
Nem túl nagy, nem kicsi, megfelelő mérete miatt is oly népszerű. E miatt is esett rá a választásom. A Cosmo - legmagasabb - felszereltség nyújtotta komfortja maximálisan kielégíti az igényeimet. Ha még ennél is magasabbak az elvárások, akkor rendelhető számtalan opció még a Cosmo felszereltséghez.
Megbízhatósága páratlan, még nem hagyott cserben. Hihetetlen alacsony a vegyes fogyasztása, és ez nagy teljesítménnyel párosul.
Az útfekvése, a menetbiztonsága miatt is kedvelem. Feszes a futóműve, remek a rugózása, melyet így szeretek. Aki hajó ringású autóra vágyik annak a Mokkát nem ajánlom. Már veszélyhelyzetben is bizonyított, nem hagyott cserben.
Ha már találtam egy kifogástalan modellt mely már bizonyított, nem keresgélek másikat, újra ilyent fogok vásárolni.

- Semmi sem romlott el.

Penthe Autóház Kft.