Autók » Opel » Mokka (2012)

Mokka 1.6 Selection start/stop

Életem legunalmasabb 3 éve

Egy 10 éves francia dízel (1.6 hdi), gondoltam elég az izgalmakból, egy nyugodt, városban járós autó kell nekem. Én voltam a hibás. Nem bírtam várni, így egy tesztautot vettem, a legalapabb felszereltséggel, már amikor hazagurultam vele, sírni lett volna kedvem, hogy ennyi pénzt odaadtam ezért a kifejezetten lomha, unalmas, fapadhalmazért. A gyenge teljesítményhez combos fogyasztás járt. A start stop egy nagy baromság, nem hiszem, bár lehet, hogy 5 perccel hosszabitottam a föld halálán. A második úton anyosekat felvittük a normafára, alig akart ott felmenni, 4 emberrel, második fokozatban. Ilyet még nem láttam. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle, életem legunalmasabb autója volt, sosem voltam szerető gazdája. A gyári navigáció le lett cserélve egy nagyméretű android navira, ami nagyobb tárhely híján inkább csak szívás volt, ujrainditas után orosz nyelven öröm volt újra bekonfigolni. Nagyanyámnak ajánlanám talán a kertek aljáig. Egyetlen pozitívum, amit a csajom szeretett, hogy magas volt. Én inkább most visszafekszem egy Peugeot-ba.

- Elromlani semmi nem romlott el rajta.

Opel Gyulai, a szervizek korrektek voltak, de az értékesítő inkább csak rám akarta sózni ezt az unalmat, valami kukázott navigációval. Nem tett jó benyomást sem a márkára, sem erre a szervizre.

Fenntartási költség (4) Évjárat 2015
Előző autója? 307 sw Következő autója?
Verdikt (2.7/10)

Opel Mokka 2012 (2013)