Autók » Opel » Meriva (2010)

Meriva 1,4 Turbo Cosmo +

Kényelmes táltos

2012. szeptemberben vettük át az autót. Sok tapasztalatom még nincs. Pár hát kellett, hogy megszokjam a vezetését. Most már tök jó.
Az autó remekül megy, jól húz, hamar megindul. Annyira megy, hogy figyelnem kellett az első hetekben, mert 50 helyett hamar 60 lett lakott területen.
Kényelmes, csendes. Hifirendszere nagyon jó. Középső konzol könnyen használható. Használati útmutató elég rövid, szinte használhatatlan. Menü nem magyar, de lassan kiigazodok a sok gombon. Nagy csomagtere van, jól pakolható. 2 gyerek kényelmesen elfér hátul, szeretik a középső dönthető konzolt.5-en is kényelmesen el lehet benne férni.
Összeszerelési, illesztési problémái vannak.
Turbó motortól tartok, a sípolás nem tetszik.
Remélem megbízható autó lesz, és hosszú távon számíthatok rá.

- Ablaktörlőlapát eleve rossz, és nem cserélik garanciába. Nem töröl, csak csíkozik.Ez egy kissé felháborít. - Ablaklehúzó gumi 2 ablakon csere. - Turbó sípol, egyenlőre nem tudom, holnap nézik meg. - Szoftverfrissítés kellett neki, pár funkció nem működött rajt,pl. az ajtók nem zártak le, ha elfelejteném bezárni, és most sem. -

Opel Gyimes Győr

Fenntartási költség (2) Évjárat 2012