Autók » Opel » Insignia (2008)

Insignia 2.0 D

szeretem

No-ból hoztam, nekem nagyon bejött. (Előtte Vectrám volt, amit nagyon csíptem).Van kiállása, a motor (160 LE, 350 NM) mindenre elég (csak hidegen hangos, de korántsem annyira, mint az elsőszériás BMW 320D), felszereltsége szuper. Nálam eddig nincsen olajfogyasztás, hátul is elférünk, igaz nem vagyunk óriások (180 cm). Nagyon jó utazóautó, a 18-as felnit csak Mo-n nem szereti. A váltó (kézi) bőven hozza a jó szintet, a futómű tökéletes. A fogyasztás 7-8 liter vegyesen, úgy, hogy azért kapja rendesen. Az asszonynál nem megy 7 liter felé. Ugyan nem prémium kategória, de nem is kerül annyiba, és gyakorlatilag majdnem azt hozza. Én egyelőre nem cserélek, steril rizskazánra (mert szép és mert kevesebbet fogyaszt és nem kell szervizelni?!, ha-ha-ha. Megvolt már sajnos...) meg pláne nem. Az Opelt ajánlom

- -

A gyártó országa

Fenntartási költség (10) Évjárat 2008
Előző autója? vectra Következő autója? Ha így folytatja az Opel maradok
Verdikt (8.9/10)

Opel Insignia 2008 (2009)