Autók » Opel » Frontera (1992-2003)

Frontera 2.2 td limited

Lomha iparos.

Hatodik evet kezdtem el az autoval. Azota 130 000 km mentem vele.Sokat keresgeltem mire egy igazan jo allapotut talaltam Ausztriai eredetu auto volt. Nagy hatalmas csomagtartoval, es attol fuggetlenul hogy tulajdonkeppen az Opel Compo alapjaira epult alvazas auto szemelyautos kenyelemmel rendelkezik. Nagy gyorsulasra ne szamitson senki hisz a 2.2 td motor nem egy modern motor es nem igazan acelos egy ekkora autohoz. de 130 as utazo kemelmesen erolkodes nelkul megy az autonak. Kapcsolhato benne az oszkerek hajtas tehat ha nem kell nem hasznalom ami gondolom meglatszik a fogyasztasan. nekem nyaron 8.5 telen 9.5 a fogyasztasa. Az automata valto tokelesen mukodik, de en tizezer kilometerenken olajat es minden harmadik olajcserenel valtoolajat is csereltettem. remelem meghalalja. Most hogy tizenot eves lett kilukadt egy vizcso ami azert volt csak baj mert el kellett trelerezni az autot. Eggyetlen nagyobb bajom volt csak az autoval a futese. Nem valami eros. Sokaig tart mire bemelegszik es akkor sem fut igazan forron. Ami azaer furcsa csak mert amugy az auto uzemi homerseglete eleg magas, eleinte feltemmis hogy melegszik de aztan csak meg kellett szoknom a kilencven fok feletti uzemi hofokot. Terepen kivallo az oszkerek menet kozben kapcsolhato hatvanig, a felezo bekapcsolasahoz meg kell allni. a sportvalto fokozatot nem hasznaltam ez igazan arra jo hogy kesobb kapcsol csak a valto. A kiporgesgatlo azert hoban jo dolog. Osszessegeben elegedett vagyok nagyon a kocsival, kar hogy regen nem gyartjak mar..egyenlore nem adnam el...

- mikor megvettem adagolo elektronika. ( nem volt olcso) utanna a fotengely vegen a gumirozott tarcsa. azonkivul semmi.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1999
Előző autója? Voyager Következő autója? cr-v? jeep..
Verdikt (7.3/10)

Opel Frontera 1992