Autók » Opel » Corsa (2014)

Corsa 1,4T 150le

csak egy Corsa ;)

2019 ben 4m forint körül kerestem új mászkálós autót..többnyire egyedül vagy ketten használjuk, M0 ,autópálya de főleg városon kívül. a kényelmes beszállás miatt örültem volna 3 ajtósnak és jó lett volna ha nem 70 lőerős... követelmény volt még a beépített kihangosító és a klíma+ülésfűtés. na ez sikerült :D kifutó modellként az E Corsába ez mind belefért 4,2MFt -ba alufelnivel, fűthető szélvédő, teljesértékű pótkerékkel és 150 lőerővel. Az összeszerelésen érezni, hogy nem VW vagy skoda minőségű a beltér, de nincs vele probléma nekem tetszik és a minőségérzet is megfelelő, meg aztán a 150 lóerő a hozzá adott nagyobb méretű fékekkel, 6sebességes váltóval, sportos futóművel feldobja a hangulatot(városban sajnos kicsit pattogós, de ez inkább az utak hibája). Enjoy alapfelszereltség, típusjelzés hiányában rendszeresen 70 lőerősnek nézik, ami remek móka :D .fogyasztása láb függő, 6-8 liter OMV100 as benzinből. 50 fölött bárhol elmegy hatodikban és a sebességhatárokat betartva 6 liter körüli fogyasztás könnyen tartható, lendületesebb közlekedésnél 7-7,5, városban vagy autópályán sportosabb tempóban 8 körül.

- váltóolaj szivárgás, de megoldották olajcsere alkalmával, ezen kívül semmi a kötelező szervizen kívül...

Opel Puchele ...korrekt gyors, eddig semmi probléma nem volt velük

Fenntartási költség (7) Évjárat 2019
Előző autója? polo Következő autója? Astra GTC OPC vagy bármi más :)
Verdikt (8.0/10)

Opel Corsa 2014 (2015)