Autók » Opel » Combo (2001)

Combo 1,3 cdtdi

Amire kell kivállo

Azért Írok ítéletet hogy másoknak meséljek használt combo vásárlásáról.Amikor venni akartam nem igazán találtam ilyen itéletet.
Ez egy céges megkímélt darab volt szervízkönyvel ami nem kamu és én is utánajártam milyenek a combok, neten mindenféle gondról olvastam azt nem értem a családban van egy ugyanilyen céges ujkorától azzal eddig semmi gond és ott kb 200 combo apróság problémával.4 évesen került hozzám hétfőtől vasárnapig használva mindenesként és birja. ugy gondolom 200000km-ig a turbo is kitart.Én meg vagyok vele elégedve.Az tuti olajat tízezrenként cserélni kell ennyi.A fogyasztása városban nagyon taposva sem megy 6 fölé
pályán 110-ig 6 körül 130-nál megeszi simán a 7-t Balatonra naponta lejárni nem igazán jó.Nekem amire kell tökéletes.Ehetne kevesebbet egy 6-os váltóval

- Kerékagycsapágy - hátso zárbetét - 1 axiál csuklo 5000ft - 2 stabilizátor kar - kézifékbovden - első fékbetét - olajcserék

Én magam

Fenntartási költség (8) Évjárat 2006