Agyonverhetetlen igavono
Szöveges ítélet
A vilag legigenytelenebb autoja.Tobb,mint 400.000 km-t mentem vele,de egy utangyartott vezermuszij szakadasan (hfej tomites,szij,5 szelep,vizpumpa csere plusz olajcsere osszesen 40.000 Ft-barati aron se volt rossz,igaz mar vagy 6 eve) es egyszeri olajdekni-tomitescseren kivul nem nyultam az autohoz.Egy kereskedesben kotott ki,ismeros vette meg,felhivott es nem akarta elhinni,hogy legalabb 600.000 van benne.
Elonye,hogy rengeteg,kivalo minosegu utangyartott alkatresz kaphato hozza es szabvanymeretu csapagyakkal szerelik,plusz egyszeru az egesz auto,szinte nincs,ami elromoljon benne.
Hibalista
- A muszerfalon levo kapcsolok vilagitasa szinte rendszeresen megadta magat,de azon kivul csak a kopo alkatreszeket kellett cserelnem rajta (gombfejek,olajcsere,gyertyak,szijak,stb...)
Ide hordtam szervizbe
Cimboram javitotta.
Értékelése: 10
Képek az autómról
Fenntartási költség | (10) | Évjárat | 1995 |
Kényelem | (7) | Használati időtartam | 4 év |
Teljesítmény | (4) | Km vásárláskor | 90000 |
Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 400000 |
Szerviztapasztalat | (10) | Átlagfogyasztás | 6 l |
Előző autója? | 626 | Következő autója? | Peugeot 1.9 xrdt |
Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (7.9/10) |
