Autók » Nissan » Patrol Gr (1997)

Patrol Gr GR 3.0Di

Tágas belső-robusztos külső és még megy is.

Első terepjáróm, ami nemcsak masszív, de megy is. Ez a háromliteres dízel, erős, takarékos, bár alul kicsit gyenge, de 2000 felett megy mint a golyó (persze ahhoz képest mekkora). Autópályán 160-nál halkabb mint sok személyautó. Igaz 160-nál már 3800-körül pörög, ami nekem lelkiismeret furdalást okoz, így inkább a 140-et javaslom utazónak. A sok városi használat miatt egy rövid 3 ajtósat vásároltam, megijedtem a hosszú méreteitől, most már lehet, hogy nem zavarna. (bár parkolásnál...) A belső fapados, de praktikus és nem zörög.

- Olajnyomás visszajelző (indokolatlanul pislogott)

Nem igazán voltam vele! :) Olajcseréket meg az olajnyomás visszajelzőjét egy ismerős szerelő csinálta.

Fenntartási költség (6) Évjárat 2003
Előző autója? G 300D Következő autója? Hosszú GR, vagy Land Cruiser 120 D4D
Verdikt (7.2/10)

Nissan Patrol Gr 1997 (2000)