Autók » Nissan » Note (2006-2012)

Note 15 dci

Kicsike

Ujonan vettem 2007 decemberében. Tudom nem pont az év vége fele kellet volna megvegyem de ugyse adom egy év mulva el hanem max 7 év mulva. 16ezer euroért vettem nem magyarországon mert nem ott élek vagyis ugy 3 milka és 750 ezerért , ezért a garanciás szervizelésröl nem irok mert szerintem minimum 400 euro. Kellet 1 kocsi ami keveset eszik vagyis dizel és amit lehet is jo pár évig használniezért eszt választottam. Acenta felszereltséggel vettem vagyis van benne ESP esöérzékelös ablaktörlö telefonos blutoh kihangositos izé 4 légzsák és még pár dolog + felnik . Kényelemre hátul nincs panasz bár ha már van hátul gyerekülés éphogy 1 nagyember meg 1 kis ember elfér, de ugyhogy 2 kis embernek elég a hely gyereküléssel. Hát elöl az elején nagyon fura volt mert 180 vagyok azt a be és ki szálásokkal elggé le kell hajolnom de ugye ki kocsirol bészelek ugyhogy normális. Az ülésnek rendes tartása van és nagyon kényelmes kisauto. Kesztyütartoba is lehet rendesen tenni pár dolgot. Az elsö ülések alat is vannak kis tárolorekeszek és még 1-2 van.DE .Akényelem rovására megy a csomagtarto mert az nagyon kicsi. Kicsi müanyag fedelekkel le van fedbe gyárilag de még alá lehet be direkt pakolni .igaz hogy az ülések ledönthetöek de akkor se nagy. Csak még az a fura hogy a tetön nem láttam rögzitéseket tetöcsomagtartonak de nem is nagyon tennék fel rá dolgokat. Lámpái nagyon jok nem vernek fel de az ember sokáig is ellát velük és hátul is jok mert magasan vannak. Na a moci 15 DCI francia és + francia váltoval intercoler turboval. 86 paci és 200nm. Menni megy mint a golyo de csak 3-as sebesség fölöt mert ugye dizel és én eddig mindig benzinest vezettem .Eddig 170-et sikerült velemenni de még egy kicsit lehetet volna rajta nyomni .Én eddig 4800-ig pörgettem fel talán viszi az 5000-et Akárhogy is probálok vele kiugrani nem ugrik. A váltoja elég sportos mert elég rövid uton jár és a kormánya is kicsi. Az uttartása nagyon jo a kanyarokrat nagyon birja. Énnekem az nem tetszik hogy nincsen benne vizhöfokmérö mert hogy az ember nem tudja hogy mikor hajthatja meg és még ami a benzintartálymérö sokat csal a pirosba van a felénél és még csak 35 litert tudtam bele tankolni a 45literes tankjába. Én viszonylag meg vagyok vele elégedve remélem majd késöb is

- na még csak az kéne hogy valami ujonnan elromoljon rajta valami

Fenntartási költség (5) Évjárat 2007
Előző autója? carens rs Következő autója? még jo pár évig ez
Verdikt (5.7/10)

Nissan Note 2006 (2006)