Autók » Mitsubishi » Pajero (2006)

Pajero 3.2DI-DC aut. INSTYLE PLUS WAGON

HIHETETLEN KELLEMES CSALÓDÁS!!!!!!

Az autót szalonban újonnan vásároltam!Hosszas mérlegelés után a német márkákban való csalódás sorozatom után sikerült döntenem. Volt már minden féle prémium kategóriás terepjárónak mondott autóm de szinte mind 1 pénz temető mindig adódik valami ami miatt vissza kívánkozik a szervíbe!Tehát így döntöttem e márka és tipus mellett a japán terepjárók közül számomra külsőleg és belsőleg ez tetszett.Sokan barátaim ostoroztak érte,hogy "mért japánt?" "mért ezt?"sokat eszik,nem megbízható stb..".Hozzáteszem volt 1 barátom aki csak ezt a márkát és tipust isteníti hosszú évek óta Ő valóban arra használja amire való terepre munkára Ő hívta fel igazából a tipusra a figyelmem!!!Nos szerencsére jó választás volt!!!!Ezt az évek és a nem kevés Km (MAJD 200000Km!!!!!)engem igazolt!!Az autó meglepően kényelmes volt,hogy egyhúzomban vezettem benne 2300Km!!! és teljesen kényelmes maradt az út végéig!! Ami azért szerintem elég jó kényelmet jelent főleg 1 igazi terepjárótól!Sosem hagyott ott sehol nem villogtak rajta sose idegesítő hibaüzenetek semmi!!!!!! Azt azért hozzá kell tennem én az autómra maximálisan vigyázok megkap minden szervízt időben,nem hajtom szét,annyit várok tőle amit 1 ilyen autótól el lehet,nem járok vele mondjuk gyorsulni :).A fogyasztása városban max13L de én normál városi használatban 11,5L-rel járok vele!! országúton 8,5L autópályán 140Km/h mellett 10L,.Szerintem egy ekkora 7 személyes terepjárótól ez teljesen jó. A szervíz tapasztalataim jók a díjaik tűrhetőek a szervízhez szükséges alkatrész árak abszolút nem mondhatók magasnak!A következő autóm is ilyen lesz már várom mikor jön ki az újabb modell!!! Ezt az autót tényleg minden körülmény között lehet használni, akár elmegyek vele egy üzleti megbeszélésre öltönyben majd másnap kimegyek vele vadászni vagy csak a családdal kirándulni.Lehet én is elfogulttá váltam a tipussal kacsolatban de valószínű nem véletlenül.Remélem ezzel a kis leírással segítettem megismerni kicsit ezt az autót!

- Semmi!!

Mitshubisi Di-Fer Kft.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2008
Megbízhatóság (10) Vezetett km 200000
Előző autója? X5,Ml, Következő autója? Pajero :)
Verdikt (8.7/10)

Mitsubishi Pajero 2006 (2008)