Autók » Mitsubishi » Lancer (2007)

Lancer MITSUBISHI LANCER Sportback 1.6 Invite

Gonoszképű szürkeség, de penge

72 évesen és 54 éves jogosítvánnyal milyen kocsit vegyen az ember ? Az utolsó új autómat már megvettem (Outlander PHEV), de kellett még egy olcsóbb, megbízható járgány is.

Sok fejtörés és nézegetés után (a használt autó árak is jelentős emelkedésbe kezdtek és hol a vége?) esett a választásom a 10 éves 80000 km-t (garantált, nem kamu) futott autóra.

2.600.000,-Ft-ba fájt, nagyon alkudni nem lehetett, de most úgy gondolom az első km-k után, hogy jól döntöttem, a család pedig örült - jó lesz még az unokának is.

Első benyomásaim a kocsiról: figyelni kell a váltásokra (nyilacska) és nagyon takarékos lesz az üzemeltetés. A kormány kicsit szintetikus, városban, országúton könnyű, autóúton méginkább, meg kell szokni. Kicsit tolja az orrát.

Csak 50 km-t tettem még bele. Országúton ezen a távon 4,9 L/100 km-t mutatott a fogyasztást mutató műszer. Az osztályzásokat is módosítani fogom a jövőben.

Ha több km lesz benne, tovább írom a riportot, hogy meghaladjam az 1000 karaktert, amit ez a gépelme előír.

- Semmi

Fenntartási költség (9) Évjárat 2012
Előző autója? Következő autója? Nem tervezem
Verdikt (9.3/10)

Mitsubishi Lancer 2007 (2007)