Autók » Mitsubishi » L200 (1996-2006)

L200

Amit tud azt nagyon tudja,de ne várj tőle eleve lehetetlent!

Jót derültem egyes tulajdonosok által leírt hibákon és rossz tapasztalatokon.Tisztel uraim ez az autó nagyon tudja azt amit tud.Persze egy kis tuning nem árt neki:Raliart chip box,Michelin téli gumi,4x4 lánc,doboz,2t-ás horog,meg vas előre.
Nem szabad tőle olyat elvárni ami evidens hogy soha nem fogja tudni ez ebben a kategóriában lévő egyik tipus sem.
9 évig használtam és nagyon megszerette az egész család:mert mi mindig biztonságban megérkeztünk bárhová vitt az utunk:Lakókocsi 1.5T 57 fokban,vagy TISZAI HORGÁSZAT áradásban,Hóvihar a Tátrában,Erdélyben -22 fokban közel méteres hóban,Görög..Német..Ausztria..Horvát...Görög.. stb utakon mindig hű és nagyon kémény társunk volt.Igen valóban nem a legkényelmesebb de többször mentem vele egy huzamban 20-24 órát,nem a leggyorsabb de a 1.5t-ás lakót simán húzom 130-al,nem fordulékony de én a Limnosi Kompban megfordúltam vele a 7m-es lakóval egggyütt,vagy a tiszai sárban motorcsónakkal eggyütt úgy hogy térdig ért az agyag.Mint egy jó feleség mindent köszönök neki és megsiratom mikor elválnak majd egyszer az útjaink.....

- Váltócsapágyak mert hiába fizettem ki az olajcserét 2x,nem cseréték 1x sem mint utólag kiderült:120.000 ft - Adagoló előtöltés szabályzó csere:figyelem akinek torpan az autója vlszleg ez is lehet a baja:50.000 ft - - Laprugók eltörtek mindkét oldalon,de könnyen javítható összesen a három rúgó cseréje rugókovácsnál 30.000 ft - - Ha valaki MeGBÍZHATÓ SZERVÍZBE hordja pl.Szolnok akkor szinte 1000+ 1évig jó.

Szolnoki Mitsubishi TÓTH -nál vettem az autót,ami később is jó döntésnek bizonyult.SZERVIZ szempontból nagyon korrektek és többször megoldották a máshol még csak megsem talált hibákat.

A Debreceni szervízről nem mondok véleményt inkább, de az utóbbi 2 évben már sokkal jobb lett a hozzáállásuk.ÁÁÁÁÁÁ inkább hagyjuk.....

Fenntartási költség (10) Évjárat 2002
Előző autója? Passat Következő autója? JAPÁN mert jók a németek csak nem vagyok gazdag..Bocs
Verdikt (8.8/10)

Mitsubishi L200 1996 (2005)