A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mitsubishi » Colt (2004)

Colt z30 

Az ítélet értékelése
4,0(1 db)

Hangosétvágyú rendeske

Szöveges ítélet

Eddig nem romlott el rajta semmi! A Mitsubishi név nekem az egyik legjobban csengett /szóba került még a Honda Jazz/, tehát e mellett döntöttem. Utólag: nem vagyok benne biztos, hogy a legjobb választás volt. És miért? Mert japán mivoltához képest sokat fogyaszt /amióta megvettem, jegyzem a tankolásokat/. Kilométereimet 60%-ban vidéki városi forgalomban-40%-ban országúton tettem meg nyugodt tempóban /55 éves vagyok, 1971. óta hivatásos gk. vezető/ és így 7,39lit./100km. Szerintem sok! A másik problémám a zajosság. Melegen alapjáraton még csak-csak..., de huzatva 3000-3500-as fordulatnál már igencsak hangos. Áttételezési probléma is lehet az autónál. Más gépkocsival általában 90 km/órás sebességnél 2000-et pörög a motor, itt majdnem 3000-et, szóval egy kifinomult japán technikától ezen a téren többet vártam. Próbáltam a motorháztetőt belülről leszigetelni, de az sem használt. Egyébként a többi részével /gyorsulás, audio, kényelem, praktikusság-variálhatóság, váltó, ülések stb./ meg vagyok elégedve.

Hibalista

- 5500 km-ig minden működik rajta

Ide hordtam szervizbe

-

Értékelése:

Másik szerelő értékelése

-

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (5) Évjárat 2008
Kényelem (7) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 5500
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? Punto-II Következő autója? Toyota
Ennyire szerette (7) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (5.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Mitsubishi Colt 2004 (2004)

További ítéletek (101 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)