Autók » Mitsubishi » ASX (2010)

ASX 1.8 D-ID 2WD Invite 150 Le

Mint egy barát - erős és megbízható...

Mivel az ítéletek közt csak egy van erről a típusról és az is elég negatív -szükségének éreztem, hogy megvédve a mundér becsületét írjak a 1,8-as deselről. A motorja: erős (350 Nm),jól húz, megbízható, takarékos. A részecske szűrős motornál normál a motorban az olajszint emelkedés - nem szabad túltölteni. Lehetőleg olyan szervizt kell keresni, ahol értenek hozzá. 2010-ben ez nem sok szervizről volt elmondható... Mi is közel 200 km-re vittük - bár Zalaegerszegen is van márkakereskedés... Szóval nekünk nagyon bejött. 7 év alatt semmi extra szervizelést nem igényelt, az akkuja is még az eredeti. A beltér nincs túlspirázva, vannak ennél sokkal mutatósabb autóbelsők - de még ez sem zavar benne. Nem tudok említeni rossz tulajdonságát. Egy dolog hiányzik belőle - a 4 WD - de ez nem az ő hibája, a mi döntésünk volt, mert jelentősen megdrágította volna. Összességében: kategóriájában szuper, a mi elvárásainknak tökéletesen megfelel a mindennapi használatra. Ha több kell annál, amit nyújt - azt eggyel feljebb kategóriától kell keresni.

- Semmi.

Nádor Autó - GyőrNagyon drága!!

Saturne - Pécs

Fenntartási költség (7) Évjárat 2010
Előző autója? Corolla Következő autója? Outlander
Verdikt (8.4/10)

Mitsubishi ASX 2010 (2011)