Autók » Mercedes-Benz » Vaneo (2002)

Vaneo 1.7 cdi (118 LE, 7személyes)

Óriási tér 4,2 méteren

Óriási tér, egy kompakt autó méretében.
Nekem az a legfontosabb, hogy minden beleférjen az autómba és hogy ne legyen tucatautóm. Ez erre a tipusra tökéletesen igaz.
A csiptuning segítségével és a rövid váltókiosztása miatt félelmetes tud lenni az országúton és a városi forgalomban. Autópályán a 130-140 kényelmes neki.
A harmadik sor ülései is kényelmesen használhatók. Öt üléssel pedig 750 literes a csomagtere! Nem sok ilyen van 4,2 méter alatt!
Nagyon praktikus még a tolóajtaja és hogy a hátsó üléssorok nélküli helyzetben kinyújtott térddel lehet benne pakolni.
Műszerfala jóval komolyabb benyomást kelt az A osztálynénál.
Nem tetszik az éles motorhangja, de legalább megbízható! Alkatrész árai kedvezőnek mondhatók. 90 e km-nél kellett előszőr fékbetétet cserélem!
Ha odafigyelek 6 körül fogyaszt, ha tolom neki 7,5-öt.

- Semmi komoly,csak központi zár

Győr

Székesfehérvár

Fenntartási költség (9) Évjárat 2003
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 19700
Előző autója? Renault Laguna 1,9 dCi Következő autója? sajnos ez a kategória nem létezik
Verdikt (7.6/10)

Mercedes-Benz Vaneo 2002