Autók » Mercedes-Benz » Sprinter (1995-2007)

Sprinter 312td

Hűtlen munkatárs

Nos, régóta vágytam egy Mercire és egyszer csak egy jó barátom felajánlotta az övét, mert vett egy újat. Nagyon jutányos áron jutottam hozzá. Jól le volt harcolva kívül belül de szeretettel és pénzzel elkezdtem kipofozni. Az alkatrészek elég jó áron vannak hozzá és amit megcsinálnak rajta, többet nem lesz probléma. A motor 120Le a váltó rövid. Azalatt a fél év alatt amíg le nem égett többszörösen visszahozta az árát. 17 éves teherautótól nem is vártam többet. Azt látom, hogy ezek a Sprinterek ha gondozzák őket elmennek akár egymillió km-t is. Ami viszont gond: a folyamatosan rohadó kaszni. Összességében nagyon meg voltam vele elégedve míg le nem égett.

- Tárcsák körbe, fékbetétek igazából csak a kopó alkatrészek.

8x kellett levinnem ugyanazokkal a problémákkal, 9-re nagy nehezen meg lett. Sajnos máshová nem tudtam vinni, mert csak oda fért be. Kb 10x szóltam, hogy nyüszög az egyik görgő, majd megnézzük, ez volt a válasz és kiégésig sírt.Céget nem írok, mert nem keltem senki rossz hírét.

A következő autómat nem oda viszem.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1996
Előző autója? Kia Besta Következő autója? LT35