A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mercedes-Benz » C (2000-2006)

C 180i Avantgarde 

Az ítélet értékelése
3,5(2 db)

Nagy presztízsű, de átlagos kocsi

Szöveges ítélet

Jahreswagen volt, két év garanciával. Persze akkor kezdődtek a problémák, amikor lejárt a garancia. Nem tudok több hibát felsorolni, mint amit lejjebb megemlítek, de volt még bőven! Főként apróságok, de azért bosszantó egy Mercedes esetén. Amennyire mások tapasztalataiból le tudtam szűrni - merthogy ez volt az első Mercedes-ünk - az a szerencse, hogy benzines és viszonylag egyszerű motorkivitelű (180i) az autó. Ennek megfelelően a motorral, egyéb hidraulikus berendezéssel - eleddig - még nem is volt probléma.

Az automata váltó jól működik, a futómű is príma (a törött rugó javítása után), a kényelem kielégítő. Persze kicsit gyenge a motor, de még éppen megteszi ehhez a kocsiszekrény mérethez.

A bp-i szervízeket nem ajánlom senkinek; nagyképű, hozzánemértő, udvariatlan seggfejek. A váci Tóth Autó-ba kezdtük el hordani, amikor hivatalos MB szervíz lett. Az elején rendkívüli kiszolgálásban részesültünk, manapság már - jó magyar szokás szerint - rosszabb az összkép, de még mindig korrektnek mondható a szervíz.

Hibalista

- Futómű (lengéscsillapító csere, törött rugó csere)
- Fed. számítógép
- El. ablak kapcsológomb
- Elektromos meghibásodások

Ide hordtam szervizbe

Hunyadi u.

Értékelése: 2

Másik szerelő értékelése

Tóth Autó, Vác

Értékelése: 7

Képek az autómról

Fenntartási költség (3) Évjárat 2002
Kényelem (5) Használati időtartam 4 év
Teljesítmény (5) Km vásárláskor 17000
Megbízhatóság (5) Vezetett km 110000
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 12 l
Előző autója? A4 Következő autója? ?
Ennyire szerette (7) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (4.5/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Mercedes-Benz C 2000 (2005 - 2006)

További ítéletek (58 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)