A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mercedes-Benz » 200-500 E (1984-1995)

200-500 E E 280 T 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Családi luxus

Szöveges ítélet

6 évesen vettük, Németből hozták(4 évesen), borult volt---> viszont legalább hibátlan volt a festése. Szerelőnk szerint a megvételnél több volt benne 200.000 Km-nél. Ekkor kicsit megilyedtünk. De később kiderült nem volt rá okunk. Motor hangját imádtam. 6500-ig pörög 5000-től üvöltött. A pdtdi-k, cdtik, tdcik autópályán egyáltalán nem volt gond neki.
180- ig rendesen húz, utána kevésbé.
Csomagtere hatalmas, kiválóan pakolható. Mai napig nincs ekkora kombi a kategoriájában. Mivel szintszabályzós volt, még az se látszott rajta ha megvolt durrantva. És akkor is jol ment. A fogyasztása 12,5 liter körül alakult. Erre azt mondom hogy nem rossz, hiszen 200 lóerő, automata. A legkevesebb az 11 liter volt, ponyvás utánfutóval ez felment 18 ig is. Futómű kényelmes, nem kanyarvadász.(15ös gyári felnikkel)
Váltón sportfokozat is volt, ezenkívül igazodott a vezető stílusához. 300.000 Km-el adtunk tul rajta 7 év után, még mindig hiányzik a gyorsulás, a hangja, a gumifüstölés és persze a hatalmas csomagtér. Azóta egy Peugeot 307 SW van, de össze sem lehet hasonlitani. 70.000 Km után több gond volt vele mint a Mercivel összesen. Ha tehetném megint ilyet vennék, de a mai benzin árak miatt ez kizárt.

Hibái:
A gyújtókábeleket kellett cserélni (kb 80.000Ft 6 db)
Ha pattog az auto hátulja, nem a lengécsillapító hibája, hanem a szintszabályzó gáztartálya a rossz! ez kisebb tétel mint a lengéscsillapító.
Egyszer zárlatos lett az elektronika, leégtek a kábelek. Utángyártott javítás: 65.000Ft.
A szervizperiódus elég rövid, és 7l olaj belemegy.

Kiemelném, hogy a hibák óra szerint 250.000 km után jöttek!!

Hibalista

- Légtömegmérő
- Gyújtó csonkok
- szintszabályzó hátul

Ide hordtam szervizbe

magánszerelő Vonyarcon, értett hozzá

Értékelése: 10

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 1993
Kényelem (10) Használati időtartam 7 év
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 126000
Megbízhatóság (9) Vezetett km 180000
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 12 l
Előző autója? 300D T-modell Következő autója? Peugeot 307 SW (megbántuk)
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.1/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Mercedes-Benz 200-500 E 1984 (1994 - 1998)

További ítéletek (166 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)