Autók » Mazda » Tribute (2000)

Tribute V6 4x4

elfogóvadász

Remek úttartás,kiváló futómű,jó menetdinamika.Kényelmes bőrfotelek, de nyáron melegek télen hidegek.Hosszútávon jónak mondható fogyasztás(10-11 l),városban 15-16 liter.Remekül pakolható csomagtér.Összkerékhajtás jó persze nem nehéz terepre való.Összességében jónak mondható élvezetes remek autó.Imádom vezetni,könnyű átlátni a forgalmat,az automata gyorsan reagál és az erő nem fogy el. Amerikai full extra:automata váltó,bőrkormány,bőrkárpit,rakás szivargyújtó aljzat, 4 elektromos ablak, tempomat,motoros tükrök,légzsákok,kétféle összkerékhajtás.Tele van hasznos rekeszekkel:pohártartó,szemüvegtartó,könyöklő alatt is nagy rekesz.Ami a legfontosabb:nincs kettöstömegű lendkerék,turbó,nagynyomású üzemanyagrendszer,részecskeszűrő(1-1.5 millió megmarad).Élvezetes, hatalmas,praktikus óriás luxuskombi és terepjáró egyben.Ahogy megindul a közel 1700 kilogramm szinte nincs akadály előtte.Mint tudjuk a sebesség csak pénz kérdése aki szereti nyomni a gázt az a benzinkúton szembesül a tényekkel,tehát sűrűn tankol.Na de egyszer élünk!

- egr érzékelő,lamdaszonda,váltóbowden:szinte mindent ebay-ről rendeltem.Itthon minden 2-3szor annyiba kerül

helyi szerelők

Fenntartási költség (6) Évjárat 2001