A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mazda » Mx-5 (1998-2005)

Mx-5 1.6 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Ez "AZ"!

Szöveges ítélet

huhhh, hát igen. kb 4-5 éve szerettem volna egy ilyen kocsit, de eddig soha nem voltak adottak a keretek. Nagyjából 1,5 éve (!) nézegettem a használtautón a kocsikat... hát mit mondjak, a kínálat elég szegényes. sok a törött autó, ami viszont tényleg jó az meg horror áron van. Ha mégis van egy jó kocsi fenn, akkor az pillanatok alatt elmegy. Ebből kifolyólag elég jól tartja ami manapság ritka egy autótól.

De a lényeg: nagyon jó gép, valami hihetetlen közvetlen, és úgy kanyarodik mint egy álom. Kicsit hangosabb mint egy szedán, de én rosszabbra számítottam. Beázás ilyesmi nincsen, persze ehhez ápolni kell a gumiszigeteléseket.

A motor nem egy erőgép, cserébe viszont szép a hangja, és nagyon közvetlen, gyorsan pörög fel. (+a kocsi csak 1030kg) fogyasztást még nem tudom, de majd csak akkor fogom mérni ha már lehiggadtam kicsit :)

Mit mondjak még? A formája egy álom, és japán szóval nem romolhat el rajta semmi.

Egy hibát találtam eddig, a gyári szélterelő nem elég magas, így nagyobb sebességnél visszacsap a szél.

Hibalista

- eddig semmi

Ide hordtam szervizbe

még sehova

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Kényelem (9) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 0
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 0 l
Előző autója? Következő autója? sokáig meglesz
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.8/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Mazda Mx-5 1998

További ítéletek (33 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)