A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mazda » E2200 (1991-1998)

E2200 E 2200 D 

Az ítélet értékelése
2,0(1 db)

Japán Lajhár

Szöveges ítélet

Tulajdonképpen meg vagyok elégedve vele. Bár nem duzzadnak benne a lóer?k, mégis elvitt mindenhová, akármilyen rakománnyal. Hosszú távon közepes terheléssel 6.5-ös fogyasztást is produkált, kb 90-100-as tempónál. Soha nem robbantam le vele.Sajnos a típus érzékeny a hengerfejére, reped, vagy csak a tömítést köpi ki. Nálam az el?z? tulajok gondatalanságából adódóan kétszer is cserélnem kellett, mire rájöttem, hogy amotortömb síkolatlanságából adódik a hiba. Egyébként a legnagyobb hidegben is pöccre indul. Legnagyobb hátrányának a hihetetlenül rossz szigetelést tartom. Motorhang 100-tól elviselhetetlen! ennek ellenére kisáruszállításra, vagy rövid távú személyszállításra ajánlom, ha valaki mell?zni tudja a nagy sebességet, és a komfortot.(azért annyira nem szörny?)

Hibalista

- Hengerfej tömítés,(2x) bár az el?z? tulajok gondatlansága miatt.
- Hátsó ajtó zár
- Adagoló egyszer csöpögött, felújítattam

Ide hordtam szervizbe

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 1992
Kényelem (4) Használati időtartam 2 év
Teljesítmény (2) Km vásárláskor 320000
Megbízhatóság (7) Vezetett km 80000
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? 353 Következő autója? hasonló kisteher
Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (5.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Mazda E2200 1991

További ítéletek (18 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)