Autók » Mazda » Cx-7 (2007)

Cx-7 2.2 MZR-CD 4WD Exclusive

Fülig érő szájjal - Őszintén!

Előtte egy 2007es 320d kombim volt és X3-ra akartam lecserélni, mindig tetszett a CX-7, de sokat megyek és a benzinest nem vállaltam volna be. Mikor megtudtam, hogy létezik dízel változat, nem is volt kérdés, mi lesz a következő lépés :) KELL EGY CX-7!!! :)
Igaz a belseje nem olyan mint egy BMW-nek, kicsit fapadosnak tűnhet első ránézésre főleg a jobb oldal, de a külső mindenért kárpótol! (inkább legyen egy bomba nőm aki nem tud főzni, mint fordítva)
Bőr ebben is van, a tolatókamera, nagy tető, stb.
Tatásan vezetve a 6 litert meg lehet közelíteni, 10 liternél viszont nem lehet vele többet megetetni - nem lehet mindig padlógázzal menni...

- Semmi, a fogyó, kopó alkatrészeken kívül!

egy lelkiismeretes barát

Fenntartási költség (8) Évjárat 2010
Megbízhatóság (10) Vezetett km 52000
Előző autója? 320d kombi Következő autója? nincs olyan ami jobban tetszene...
Verdikt (9.4/10)

Mazda Cx-7 2007 (2007 - 2010)