A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mazda » 6 (2012)

6 2,2 D 150 Revolution kombi 

Az ítélet értékelése
4,5(2 db)

Megint 6-os

Szöveges ítélet

Elég kevés értékelés érkezik az új Mazda 6-ra, ezt próbálom most javítani. 2008-as Mazda 6-ból ültem át, ezért tudok mihez viszonyítani. A különbség óriási. A belső tér minőségi az eddigi puritánhoz képest. A futómű a 19 colos kerekkel is sokkal lágyabb, de azért még mindig kiválóan fekszi az utat, bár a zoom-zoom már kicsit halványult. Nekem ez jobban tetszik. Az új skyactiv motor nagyon megy már kis fordulattól is egyenletesen húz, az előző 140 LE dizelről ez nem volt elmondható. A Revolution felszereltség szinte mindent tud, nagyon jó a holttérfigyelő, az e-loop és az i-stop együtt városban kb. 1-1,5 liter üzemagyagmegtakarítást eredményez. A navigáció egy kicsit egyszerű, de amire kell arra jó. A sávelhagyás figyelmeztetőt kikapcsoltam, mert zavart. Bose hangrendszer nagyon jól szól. Azért, hogy hibákat is soroljak, ami az előzőnél megvolt, de itt nincs: hiányzik a rádió némító gomb,a helyén a hangvezérlés gomb van, a külön tükörbehajtó, valamint a távirányítóval nem lehet az ablakokat le-és felhúzni. A szélzajról: ez inkább szerintem futóműzaj, elfelejtették rendesen szigetelni, ezt tartom a legnagyobb hibának. Fogyasztásban ami feltűnő, hogy autópályán fogyaszt többet (6,8-7 liter), 140-es tempónál. Városban 6,4-6,5.
Összességében az előző Mazda 6-hoz képest nagyon sokat fejlődött, sokkal jobb autó.

Hibalista

- Még semmi

Ide hordtam szervizbe

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 2014
Kényelem (9) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (9) Vezetett km 10000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Mazda 6 Következő autója?
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? igen
Verdikt (8.7/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Mazda 6 2012 (2013)

További ítéletek (48 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)