Autók » Mazda » 6 (2002-2007)

6 2,0GG

Nagyon szeretem!!!

Hogy miért vettem Mazda 6-ot a Nissan Primera p11 után? Azért mert tetszett a formája. Meg japán. Na meg hogy dízel. Ennyi!
Igen, mindenre 10 csillagot adtam, de nem tehettem mást. Nagyon szeretem ezt az autót, mindig örömmel ülök bele.
Hosszú távra nem igazán használom, csak évente egyszer kétszer.
Egy nagyon jó példányt sikerült kifognom, hosszú keresés után, de az ára a piacinál 300-al több volt...nem véletlen. Ügyfélkapun való lekérdezés után, (na meg elég volt ránézni, meg belenézni) telenként ki volt vonva a forgalomból, és a km is valós a fényképek alapján. (Tudom sokan nevetnek)
Egy rozsda nem volt rajta akkor, de mivel én télen is használom, így megjelelentek a vas ellenségei.
A motorja kiváló, mindegy hogy nyár, vagy tél van, mindig 4 fordításra indít, és olajat 10 ezer km alatt nem fogyaszt (már megint nevet valaki) de ez így van.
Hogy negatívot is írjak, a hátsó féktárcsák nem néznek ki valami jól, (szerelő szerint betegsége az autónak) és az utasülés alatti érzékelő behalt, így a légzsák lámpa világít a műszerfalon. Orvosolva lesz, márkaszervízben 30 ezer ft. Apropó márkaszervíz...légzsák patron visszahíváson voltam, nagyon jó fejek dolgoznak ott (Szeged)
Lényegében egy boldog, elégedett tulaj vagyok, a család másik 3 tagja is szereti az autót.
Hibák: a feszítőgörgő adta meg magát 65000 ft, akku bele 30000 ft, fékbetétek cseréje 15000 ft volt. 5 éve van nálam, 40000 km használattal. Szerintem nem sok a költség. Természetesen a vezérlést kicseréltettem vásárlás után, 110000 ft-ért.
Biztos vannak szar példányok de maga a Mazda6 2003GG egy jó autó szerintem!
Köszönöm, ha végig olvastad!

- Feszítőgörgő, akkumlátor, fékbetétek, 1 helyzetjelző izzó.

Maszek.

Márkaszervíz Szeged

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Előző autója? Primera p11 Következő autója?
Verdikt (10.0/10)

Mazda 6 2002 (2002 - 2007)