Autók » Mazda » 3 (2009-2013)

3 cd90 ce metropolitan

Mindenre jó

Ami nem tetszik benne,bár apróságok,azért bosszantóak:
-a legbosszantóbb az övcsipogó és a gyújtásnál állandó világítás!Ezek kiszereltetése a garancia elvesztésével jár,állítólag.
-Egy tolatólámpa,a kiállásnál a féklámpával segítek világítani hátra
-nem kivehető hátsó ülés
-alacsony alvázmagasság,sokszor leér.
-a ce felszereltségből hiányzik a fogyasztásmérő.
-gyenge beltéri világítás
-hátsó lábtér elválasztás,pedig nincs is kardántengely.
-kis pótkerék.

Ami pedig nagyon jó:
-rendkívül alacsony fogyasztás,a gyári 4.0 is elérhető akár,ha kibírod hogy nem hajtasz.
-nagyon jó fék.
-kényelmes,tágas utastér,jó ülések,extrém hosszú utakon se fáraszt el.
-a könyöklőben kialakított rekeszek,szivargyújtóval és aux bemenettel laptophoz vagy ipodhoz.
-szép külső,ezt én megdobtam még egy kocsi színére sötétített üvegezéssel,AWS könnyűfém felnikkel,Michelin Energy saver gumikkal.
-kiegészítő fűtőberendezés,ami a jéghideg motornál is azonnal meleget fúj.
-minden ajtóban pohártartó
-nagy csomagtér,kötélrögzítési lehetőségekkel.

- Gázolajszűrő eldugult(ez a magyar üzemanyagoknak köszönhető) - 27500 ft,de leírják a kötelező szervízből. - - Tompított izzó többször kiégett,házi cseréje nehéz és balesetveszélyes(ez a magyar utaknak köszönhető,a h7es izzó nem bírja a rázást) - 800 ft a magyar,a kínai 300,de az azonnal tönkremegy. - - Gyenge akkumulátor,többször is lemerült. - - Kulcs beletört,ezt is garanciába cserélték.

Hilcz autóház,Kakasd

Fenntartási költség (9) Évjárat 2008