A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mazda » 323, 323f Iv (1989-1994)

323, 323f Iv 1,6 16v 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

1,6 os Villám!

Szöveges ítélet

Hát azzal kezdeném hogy én azért szeretem volna egy ilyen autót.Mert úgy gondoltam hogy fiatal vagyok és szeretnék egy olcsó kényelmes és sportos kocsit.Ezért döntöttem úgy,hogy vesszem egy ilyen kocsit.MIkór megvetem nagyon boldog voltam.Nagyon jó tulajdonsága az,hogy ilyen korú kocsitt nem lehett találni ilyen kényelmest.Az üléseit nagyon szeretem.Nagyon kényelmesnek találom.Azt mondják akik hátúl szoktak ülni hogy ott is nagyon kényelmes.El lehet férni.Meg nagyon kényelmes hogy van benne hátúl könyöklő.Ha valaki szeretene egy sportos kényelmes kocsitt nagyon tudom ajánlani.KIváló a gyorsulása is.Nagyon szeretem minden hová elvitt eddig.Rosszet nem is nagyon tudok róla mondani.Biztos hogy van talán az egyik ha nagyon nyomjuk neki azért tud enni rendesen az 1,6 moci.

Hibalista

- Sajna a hátsó sárhányók kezeden rohadni de még nem vésszes.A szokásos dolgokat cseréltem eddig.(olaj,vez.szíj,görgők...stb)

Ide hordtam szervizbe

Egyik ismerősöm csinálta.

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (5) Évjárat 1990
Kényelem (8) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 240000
Megbízhatóság (8) Vezetett km 10000
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 8 l
Előző autója? sunny Következő autója? Hyundai coupe
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Mazda 323, 323f Iv 1989

További ítéletek (69 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)