Autók » Lexus » RX (2009)

RX 450h

21millás fostalicska!

Akkor a fekete leves! Jelzem még mindig egy 21 millás autóról beszélünk ami 4 évesen: nyekereg a könyöklő kegyetlenül idegesítő, nem megoldható a szerviz szerint!, Zörög a hátulja minden bukkanonál mit egy 20 éves kombi asztra! Ha valakinek van veseköve az megnyugodhat mert kirázza belőle! Legalább 4 rx-et próbáltam ez után sajnos mind pont ilyen szar! Életem eddigi legrosszabb döntése volt!!! Lehet én várok sokat egy 21 millás autótól? De egy 530i után hangos, zörög, csattog, nyekereg benne minden ami kopogós műanyagból van! Mivel normál használat mellet szinte hangtalan a motor igy minden más kegyetlenül idegesítő a futómű nem igazán tompít cserébe hangos, mély hangon dübörög a városban szinte folyamatosan! A jo utak miatt!!! Ez körülbelül a 30-adok autóm es igy van összehasonlítási alapon, rugózásan kb 1 golf és ez légrugos ami komfortosabb a spirálnál. A hifi szépen szól Mark levinsion 15 hangszórós! max hangerőn se torz de cserébe tíz-egynéhány rezeg az ajtókárpit tőle már közepes hangerőn is! És bugyuta elavult a menürendszer gagyi kínai 2dines vackokat fantázia dúsabbak..... Nem is írok többet mert jót nem tudok!

- Elszomorító hogy egy 21000000.-Ft -os autó 4 évesen rohad itt-ott motorháztető belső vízelvezető fúrások körül!! Stb.... Amit sehol egy tesztben se olvastam de a Lexus szalonban közöltek hogy Légrugo sajnos 30-35 ezer kilométert se bír ki aztán pufogni kopogni kezd! Elviselhetetlen a hangja! Darabja 350000.-Ft +ÁFA! A legjobb ajánlat is 280e feketén /db!!!! Nekem sajnos egy fullos luxory légrugos van! Cserélni kell mindketőt

Lexus Buda

Fenntartási költség (4) Évjárat 2012